FacebookYouTubeПідписатися на RSS
/Files/images/bezpeka/cooltext553355891.gif
Найбільший скарб кожної людини - її життя та здоров'я.
На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється лихо. Особливо вразливими у непередбачуваних ситуаціях є діти. Щоб уникнути лиха, їм бракує обережності, спритності та елементарного життєвого досвіду. Перші уроки безпеки маленький громадянин отримує, звісно, у колі сім'ї та дошкільних навчальних закладах.

Шановні батьки!

-Не залишайте дітей без нагляду!
- Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!
- Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.
- Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя,а щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди потрібно надавати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам 'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.
Щоб вберегти дитину від біди, треба пам'ятати та дотримуватись наступних правил:
– не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час;
– вчити дитину користуватися дверним вічком;
– не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям, навіть одягненим у міліцейську форму;
– вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104;
– забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними;
– забороняти бавитися ріжучими, гострими та вибухонебезпечними предметами;
– не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича;
– запобігати формуванню в дитині жорстокого ставлення до тварин;
– не дозволяти дражнити тварин;
– не дозволам вмикати електроприлади за відсутності дорослих;
– не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна;
– не дозволяти визирати у відчинене вікно;
– вчити дітей звертатися по допомогу до відповідних органів;
– вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені «особисту картку» з даними дитини.

Проявляйте витримку і навчайте дітей берегти своє життя та здоров'я!


Від іскор пожежа народжується.

Не жартуй з вогнем, можеш згоріти.
Сірники не чіпай, в них - вогонь.
Маленький сірник спалює великий ліс./Files/images/bezpeka/stixi-dlya-detej-pravila-pozharnoj-bezopasnosti-3.jpg
Сірник-невеличкий, вогонь-велетень.
Вогонь - наш друг, не завжди - буває від нього біда!
Вогонь - майстер на всі руки.
Вогню бійся, води бережися.
Вогонь без диму не буває.
Вогонь коцюби не боїться.
Вогонь маслом заливати, лише вогню додавати.
/Files/images/bezpeka/5-stendyi-dlya-uchrezhdenij-obrazovaniya.jpg Вогонь гасять поки не розгорівся.
Солома з вогнем не дружать.
Від іскри сир-бор загорівся.
Не жартуй з вогнем - обпечешся.
Вогонь - не вода, охопить - не випливешь.
Вогонь - не вода, пожитки не спливають.

/Files/images/bezpeka/4d8534da7129.gif

Безпека на льоду

Незабаром зміняться погодні умови і водойми міста покриються льодом. Можна буде побачити як на ньому почнуть облаштовуватися рибалки-любителі, здійснювати прогулянки дорослі та діти. В осінньо-зимовий період у зв’язку з перепадами температури повітря, крига ослаблена , що в свою чергу несе додаткову небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків.Аналіз загибелі людей під час зимового періоду на водоймах показав, що незважаючи на певні запобіжні заходи, мають місце грубі порушення правил поведінки на льоду що призводить до трагічних випадків.Сумна статистика констатує, що з року в рік на льоду гинуть дорослі й діти.До груп підвищеного ризику в першу чергу відносяться любителі-рибалки та діти.Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає мешканців міста на необхідність дотримуватись елементарних правил безпеки на льоду.Для попередження нещасних випадків треба виконувати наступні рекомендації:· У жодному разі не виходьте на тонкий лід.· Перш ніж ступити на нього, переконайтесь, що він міцний. Але категорично забороняється робити це ударами ніг! Місця, де лід неміцний, видно здалеку: ці ділянки темніші. Зазвичай тонким лід буває поблизу берегів, кущів, у гирлах стічних вод і місцях, де б’ють джерела. Міцність льоду тут послаблена течією.· Під час руху по замерзлій водоймі варто обходити небезпечні місця та ділянки, вкриті товстим шаром снігу.· Якщо ви опинились на кризі, що недостатньо міцна, припиніть рух і повертайтесь своїми слідами, не відриваючи ніг від поверхні льоду.· Під час сильних морозів треба слідкувати, щоб не було відмороження рук, ніг, вух. Після переохолодження, негайно знайти тепле приміщення.Надання першої допомоги:· Особі, яка провалилась під лід, необхідно подати мотузку, дошку, одяг, не підходячи близько до неї. Якщо лід крихкий, треба лягти на нього. Не поспішаючи, треба допомогти постраждалому вибратися з води.· Витягнути постраждалого з води та негайно відправити кого - небудь за лікарем.· Чекати прибуття лікаря, прийняти міри для надання першої допомоги.· Взимку або в холодну погоду треба постраждалого відправити у приміщення, палатку чи машину, зняти мокрий одяг, зробити компрес з одеколону, води або спирту, надіти сухий одяг, напоїти гарячим чаєм або кавою.Звертаємося до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними перебуваючи на водоймах та поблизу них, а особливо до батьків: не відпускайте своїх дітей гратися на замерзлих водоймах.Забороняйте дітям бавитись на льоду без Вашого нагляду.Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями!
/Files/images/zima/42.gif
Кiлькiсть переглядiв: 871

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.